P13 1:an och 2:an till finalspel den 10/3.
Grupp A
Skrea IF Gul, HBK, HGH, Vessige/Ginsten
2019-03-02
09:30 HBK Skrea IF Gul 0 - 0
09:45 Vessige/Ginsten HGH 0 - 2
10:30 HGH HBK 1 - 1
10:45 Skrea IF Gul Vessige/Ginsten 2 - 1
11:30 HBK Vessige/Ginsten 5 - 0
11:45 Skrea IF Gul HGH 3 - 1
Lag S V O F G I P
Skrea IF Gul 3 2 1 0 5 - 2 7
HBK 3 1 2 0 6 - 1 5
HGH 3 1 1 1 4 - 4 4
Vessige/Ginsten 3 0 0 3 1 - 9 0
Grupp B
IF Leikin Orange, Burseryds IF, Slöinge GIF, Oskarströms IS vit
10:00 Slöinge GIF Oskarströms IS vit 1 - 0
10:15 IF Leikin Orange Burseryds IF 4 - 0
11:00 Burseryds IF Slöinge GIF 1 - 0
11:15 Oskarströms IS vit IF Leikin Orange 0 - 1
12:00 Slöinge GIF IF Leikin Orange 0 - 3
12:15 Oskarströms IS vit Burseryds IF 1 - 1
Lag S V O F G I P
IF Leikin Orange 3 3 0 0 8 - 0 9
Burseryds IF 3 1 1 1 2 - 5 4
Slöinge GIF 3 1 0 2 1 - 4 3
Oskarströms IS vit 3 0 1 2 1 - 3 1
Grupp C
Oskarströms IS röd, Simlångdalens IF, IF Leikin Svart, Ekets GoIF, Skrea IF Svart
12:30 Skrea IF Svart Oskarströms IS röd 0 - 2
12:45 IF Leikin Svart Simlångdalens IF 2 - 2
13:00 Ekets GoIF Skrea IF Svart 2 - 0
13:15 Oskarströms IS röd IF Leikin Svart 2 - 0
13:30 Simlångdalens IF Ekets GoIF 3 - 1
13:45 Skrea IF Svart IF Leikin Svart 0 - 4
14:00 Oskarströms IS röd Simlångdalens IF 2 - 1
14:15 Ekets GoIF IF Leikin Svart 1 - 2
14:30 Simlångdalens IF Skrea IF Svart 3 - 0
14:45 Oskarströms IS röd Ekets GoIF 1 - 2
Lag S V O F G I P
Oskarströms IS röd 4 3 0 1 7 - 3 9
Simlångdalens IF 4 2 1 1 9 - 5 7
IF Leikin Svart 4 2 1 1 8 - 5 7
Ekets GoIF 4 2 0 2 6 - 6 6
Skrea IF Svart 4 0 0 4 0 - 11 0
Finalspel - Grupp A
Oskarströms IS röd, Burseryds IF, Skrea IF Gul
2019-03-10
13:00 Skrea IF Gul (A1) Oskarströms IS röd (C1) 1 - 3
13:30 Burseryds IF (B2) Skrea IF Gul (A1) 4 - 2
14:00 Oskarströms IS röd (C1) Burseryds IF (B2) 7 - 0
Lag S V O F G I P
Oskarströms IS röd 2 2 0 0 10 - 1 6
Burseryds IF 2 1 0 1 4 - 9 3
Skrea IF Gul 2 0 0 2 3 - 7 0
Finalspel - Grupp B
IF Leikin Orange, Simlångdalens IF, HBK
13:15 IF Leikin Orange (B1) HBK (A2) 4 - 1
13:45 Simlångdalens IF (C2) IF Leikin Orange (B1) 1 - 1
14:15 HBK (A2) Simlångdalens IF (C2) 0 - 1
Lag S V O F G I P
IF Leikin Orange 2 1 1 0 5 - 2 4
Simlångdalens IF 2 1 1 0 2 - 1 4
HBK 2 0 0 2 1 - 5 0
Semifinaler
14:30 Oskarströms IS röd (1a A) Simlångdalens IF (2a B)
14:45 IF Leikin Orange (1:a B) Burseryds IF (2:a A)
Tredjepris match
15:00 Oskarströms IS röd (Förlor Semi 1) Burseryds IF (Förlor Semi 2)
Final
15:15 Simlångdalens IF (Vinnare Semi 1) IF Leikin Orange (Vinnare Semi 2)

Tillbaka