P14 1:or och 2:or till finalspel den 11/3.
Grupp A
Vapnö IF, Getinge IF, Oskarströms IS Vit, VGLT Lila
2018-03-04
10:00 Oskarströms IS Vit VGLT Lila 3 - 1
10:15 Getinge IF Vapnö IF 0 - 2
11:30 Vapnö IF Oskarströms IS Vit 1 - 0
11:45 VGLT Lila Getinge IF 1 - 3
13:00 Oskarströms IS Vit Getinge IF 1 - 2
13:15 VGLT Lila Vapnö IF 0 - 1
Lag S V O F G I P
Vapnö IF 3 3 0 0 4 - 0 9
Getinge IF 3 2 0 1 5 - 4 6
Oskarströms IS Vit 3 1 0 2 4 - 4 3
VGLT Lila 3 0 0 3 2 - 7 0
Grupp B
Slöinge GoIF, VGLT Svart, Oskarströms IS Röd, Simlångsdalens IF
10:30 Oskarströms IS Röd VGLT Svart 0 - 1
10:45 Simlångsdalens IF Slöinge GoIF 0 - 1
12:00 Slöinge GoIF Oskarströms IS Röd 1 - 1
12:15 VGLT Svart Simlångsdalens IF 3 - 0
13:30 Oskarströms IS Röd Simlångsdalens IF 4 - 1
13:45 VGLT Svart Slöinge GoIF 0 - 1
Lag S V O F G I P
Slöinge GoIF 3 2 1 0 3 - 1 7
VGLT Svart 3 2 0 1 4 - 1 6
Oskarströms IS Röd 3 1 1 1 5 - 3 4
Simlångsdalens IF 3 0 0 3 1 - 8 0
Grupp C
IS Halmia Academy, LGM, Oskarströms IS Svart, Lidhults GoIF
11:00 Oskarströms IS Svart IS Halmia Academy 0 - 3
11:15 Lidhults GoIF LGM 0 - 2
12:30 LGM Oskarströms IS Svart 1 - 0
12:45 IS Halmia Academy Lidhults GoIF 1 - 0
14:00 Oskarströms IS Svart Lidhults GoIF 3 - 2
14:15 IS Halmia Academy LGM 1 - 1
Lag S V O F G I P
IS Halmia Academy 3 2 1 0 5 - 1 7
LGM 3 2 1 0 4 - 1 7
Oskarströms IS Svart 3 1 0 2 3 - 6 3
Lidhults GoIF 3 0 0 3 2 - 6 0
Finalspel - Grupp A
Vapnö IF, IS Halmia Academy, VGLT Svart
2018-03-11
16:00 Vapnö IF (A1) IS Halmia Academy (C1) 1 - 0
16:30 VGLT Svart (B2) Vapnö IF (A1) 1 - 1
17:00 IS Halmia Academy (C1) VGLT Svart (B2) 3 - 0
Lag S V O F G I P
Vapnö IF 2 1 1 0 2 - 1 4
IS Halmia Academy 2 1 0 1 3 - 1 3
VGLT Svart 2 0 1 1 1 - 4 1
Finalspel - Grupp B
Slöinge GoIF, Getinge IF, LGM
16:15 Slöinge GoIF (B1) Getinge IF (A2) 1 - 1
16:45 LGM (C2) Slöinge GoIF (B1) 0 - 1
17:15 Getinge IF (A2) LGM (C2) 1 - 1
Lag S V O F G I P
Slöinge GoIF 2 1 1 0 2 - 1 4
Getinge IF 2 0 2 0 2 - 2 2
LGM 2 0 1 1 1 - 2 1
Semifinaler
18:00 Vapnö IF (1:a Finalgrupp A) Getinge IF (2:a Finalgrupp B) 1 - 0
18:15 Slöinge GoIF (1:a Finalgrupp B) IS Halmia Academy (2:a Finalgrupp A) 0 - 2
Tredjepris match
18:45 Getinge IF (Förlor Semi 1) Slöinge GoIF (Förlor Semi 2) 1 - 2
Final
19:15 Vapnö IF (Vinnare Semi 1) IS Halmia Academy (Vinnare Semi 2) 2 - 5

Tillbaka