Matcher
Tid Klass Grupp Hemma Borta Resultat
2018-03-03
09:30 P13 A Oskarströms IS Halmstads BK Blå 0 - 1
09:45 P13 A Hyltebruks IF IF Leikin P06 2 - 2
10:00 P13 B Falkenbergs FF Gul Halmstads BK Vit 0 - 2
10:15 P13 B IF Leikin Orange Frillesås FF 2 - 1
10:30 P13 A IF Leikin P06 Oskarströms IS 2 - 2
10:45 P13 A Halmstads BK Blå Hyltebruks IF 5 - 1
11:00 P13 B Frillesås FF Falkenbergs FF Gul 0 - 0
11:15 P13 B Halmstads BK Vit IF Leikin Orange 2 - 2
11:30 P13 A Oskarströms IS Hyltebruks IF 1 - 4
11:45 P13 A Halmstads BK Blå IF Leikin P06 1 - 0
12:00 P13 B Falkenbergs FF Gul IF Leikin Orange 0 - 1
12:15 P13 B Halmstads BK Vit Frillesås FF 5 - 0
12:30 P13 C Falkenbergs FF Röd Halmstads BK Svart 1 - 3
12:45 P13 C Getinge IF Tvååker/Galtabäck 0 - 1
13:00 P13 D Falkenbergs FF Vit IF Leikin Svart 0 - 0
13:15 P13 D Skrea IF Slöinge GoIF 0 - 2
13:30 P13 C Tvååker/Galtabäck Falkenbergs FF Röd 0 - 3
13:45 P13 C Halmstads BK Svart Getinge IF 2 - 0
14:00 P13 D Slöinge GoIF Falkenbergs FF Vit 0 - 3
14:15 P13 D IF Leikin Svart Skrea IF 2 - 3
14:30 P13 C Falkenbergs FF Röd Getinge IF 5 - 0
14:45 P13 C Halmstads BK Svart Tvååker/Galtabäck 1 - 0
15:00 P13 D Falkenbergs FF Vit Skrea IF 1 - 1
15:15 P13 D IF Leikin Svart Slöinge GoIF 2 - 1
16:00 P16 A VGLT Oskarström/Sennan Röd 1 - 2
16:15 P16 A IF Centern P03 Slöinge GoIF Vit 0 - 1
16:30 P16 B Oskarström/Sennan Vit Oskarström/Sennan Svart 1 - 1
16:45 P16 B Vapnö IF Slöinge GoIF Blå 0 - 2
17:00 F16 A Oskarströms IS Vit Snöstorp Nyhem FF Röd 1 - 0
17:15 F16 A IF Böljan Varbergs BoIS Svart 0 - 1
17:30 F16 B Oskarströms IS Röd Snöstorp Nyhem FF Grön 1 - 0
17:45 F16 B Getinge IF Varbergs BoIS Vit 0 - 1
18:00 P16 A Slöinge GoIF Vit VGLT 1 - 0
18:15 P16 A Oskarström/Sennan Röd IF Centern P03 1 - 1
18:30 P16 B Slöinge GoIF Blå Oskarström/Sennan Vit 0 - 2
18:45 P16 B Oskarström/Sennan Svart Vapnö IF 4 - 1
19:00 F16 A Varbergs BoIS Svart Oskarströms IS Vit 1 - 1
19:15 F16 A Snöstorp Nyhem FF Röd IF Böljan 1 - 2
19:30 F16 B Varbergs BoIS Vit Oskarströms IS Röd 0 - 0
19:45 F16 B Snöstorp Nyhem FF Grön Getinge IF 1 - 0
20:00 P16 A VGLT IF Centern P03 0 - 3
20:15 P16 A Oskarström/Sennan Röd Slöinge GoIF Vit 2 - 1
20:30 P16 B Oskarström/Sennan Vit Vapnö IF 2 - 0
20:45 P16 B Oskarström/Sennan Svart Slöinge GoIF Blå 0 - 1
21:00 F16 A Oskarströms IS Vit IF Böljan 1 - 2
21:15 F16 A Snöstorp Nyhem FF Röd Varbergs BoIS Svart 2 - 0
21:30 F16 B Oskarströms IS Röd Getinge IF 2 - 0
21:45 F16 B Snöstorp Nyhem FF Grön Varbergs BoIS Vit 1 - 1
22:00 P16 Semi Oskarström/Sennan Röd Slöinge GoIF Blå 7 - 8
22:15 P16 Semi Oskarström/Sennan Vit Slöinge GoIF Vit 1 - 2
22:30 F16 Semi IF Böljan Varbergs BoIS Vit 1 - 0
22:45 F16 Semi Oskarströms IS Röd Oskarströms IS Vit 1 - 0
23:00 P16 3e Oskarström/Sennan Röd Oskarström/Sennan Vit 3 - 1
23:15 F16 3e Varbergs BoIS Vit Oskarströms IS Vit 0 - 1
23:30 P16 Final Slöinge GoIF Blå Slöinge GoIF Vit 6 - 5
23:45 F16 Final IF Böljan Oskarströms IS Röd 1 - 0