Matcher
Tid Klass Grupp Hemma Borta Resultat
2018-03-10
08:30 F12 A Snöstorp Nyhem FF Röd BK Astrio Röd 0 - 2
08:45 F12 A Skrea IF BK Astrio Svart 1 - 2
09:00 F12 A Oskarströms IS F06 Snöstorp Nyhem FF Röd 3 - 0
09:15 F12 A BK Astrio Röd Skrea IF 3 - 1
09:30 F12 A Oskarströms IS F06 BK Astrio Svart 1 - 0
09:45 F12 A Snöstorp Nyhem FF Röd Skrea IF 4 - 1
10:00 F12 A Snöstorp Nyhem FF Vit BK Astrio Röd 0 - 4
10:15 F12 A Skrea IF Oskarströms IS F06 0 - 0
10:30 F12 B Snöstorp Nyhem FF Vit Oskarströms IS F07 3 - 0
10:45 F12 B BK Astrio Gul Snöstorp Nyhem FF Grön 1 - 0
11:00 F12 A BK Astrio Svart Snöstorp Nyhem FF Röd 1 - 0
11:15 F12 A BK Astrio Röd Oskarströms IS F06 1 - 0
11:45 F12 B Snöstorp Nyhem FF Vit BK Astrio Gul 0 - 0
12:00 F12 B Oskarströms IS F07 DFK HaSko 0 - 2
12:15 F12 B Snöstorp Nyhem FF Grön BK Astrio Svart 1 - 2
12:30 F12 B DFK HaSko BK Astrio Gul 0 - 4
12:45 F12 B Oskarströms IS F07 Snöstorp Nyhem FF Grön 0 - 2
13:00 F12 B DFK HaSko Snöstorp Nyhem FF Vit 1 - 0
13:15 F12 B BK Astrio Gul Oskarströms IS F07 2 - 0
13:30 F12 B Snöstorp Nyhem FF Grön DFK HaSko 1 - 0
14:00 P12 A Oskarströms IS Vit Trönninge IF 1 - 0
14:15 P12 A IF Leikin Hyltebruks IF 4 - 0
14:30 P12 A IF Böljan Blå Apel99 1 - 1
14:45 P12 A Trönninge IF IF Leikin 0 - 0
15:00 P12 A Hyltebruks IF IF Böljan Blå 0 - 2
15:15 P12 A Apel99 Oskarströms IS Vit 0 - 0
15:30 P12 A IF Leikin IF Böljan Blå 3 - 1
15:45 P12 A Hyltebruks IF Oskarströms IS Vit 2 - 1
16:00 P12 A Trönninge IF Apel99 1 - 1
16:15 P12 A Oskarströms IS Vit IF Leikin 0 - 1
16:30 P12 A Apel99 Hyltebruks IF 0 - 1
16:45 P12 A IF Böljan Blå Trönninge IF 1 - 1
17:15 P12 B Oskarströms IS Röd Simlångsdalens IF 1 - 3
17:30 P12 B Slöinge GoIF Vessige/Ginsten 1 - 1
17:45 P12 B IF Böljan Vit Torup/Rydö FF 1 - 0
18:00 P12 B Simlångsdalens IF Slöinge GoIF 5 - 0
18:15 P12 B Vessige/Ginsten IF Böljan Vit 0 - 1
18:30 P12 B Torup/Rydö FF Oskarströms IS Röd 0 - 1
18:45 P12 B Slöinge GoIF IF Böljan Vit 0 - 5
19:00 P12 B Vessige/Ginsten Oskarströms IS Röd 0 - 4
19:15 P12 B Simlångsdalens IF Torup/Rydö FF 1 - 0
19:30 P12 B Oskarströms IS Röd Slöinge GoIF 6 - 3
19:45 P12 B Torup/Rydö FF Vessige/Ginsten 2 - 1
20:00 P12 B IF Böljan Vit Simlångsdalens IF 1 - 4