Matcher
Tid Klass Grupp Hemma Borta Resultat
2020-03-07
09:30 P13 A Halmstad BK Svart Hasslövs IS 2 - 1
09:45 P13 A Oskarströms IS Röd Getinge IF 0 - 0
10:00 P13 B Halmstad BK Blå Lidhults GoIF Röd 2 - 1
10:15 P13 B Kinna IF Röd Markaryds IF 1 - 1
10:30 P13 C Lidhults GoIF Vit Oskarströms IS Vit 1 - 6
10:45 P13 C Smålandstenar GoIF Kinna IF Blå 1 - 0
11:00 P13 A Getinge IF Halmstad BK Svart 2 - 0
11:15 P13 A Hasslövs IS Oskarströms IS Röd 2 - 0
11:30 P13 B Markaryds IF Halmstad BK Blå 0 - 1
11:45 P13 B Lidhults GoIF Röd Kinna IF Röd 3 - 2
12:00 P13 C Kinna IF Blå Lidhults GoIF Vit 1 - 1
12:15 P13 C Oskarströms IS Vit Smålandstenar GoIF 3 - 1
12:30 P13 A Halmstad BK Svart Oskarströms IS Röd 2 - 0
12:45 P13 A Hasslövs IS Getinge IF 1 - 1
13:00 P13 B Halmstad BK Blå Kinna IF Röd 2 - 1
13:15 P13 B Lidhults GoIF Röd Markaryds IF 3 - 1
13:30 P13 C Lidhults GoIF Vit Smålandstenar GoIF 3 - 6
13:45 P13 C Oskarströms IS Vit Kinna IF Blå 1 - 2
14:00 P13 Semi Halmstad BK Svart Halmstad BK Blå 0 - 1
14:15 P13 Semi Oskarströms IS Vit Smålandstenar GoIF 1 - 2
14:30 P13 3e Halmstad BK Svart Oskarströms IS Vit 1 - 2
14:45 P13 Final Smålandstenar GoIF Halmstad BK Blå 2 - 1
16:00 P16 A Vapnö IF Röd Oskarströms IS 1 - 3
16:15 P16 A Getinge IF HGH 1 - 1
16:30 P16 B Vapnö IF Svart Burseryds IF 1 - 0
16:45 P16 B Skrea IF Slöinge Goif 1 - 1
17:00 F16 A Oskarströms IS Vit Oskarströms IS Röd 0 - 0
17:15 F16 A IF Böljan Getinge IF 5 - 0
17:30 P16 A HGH Vapnö IF Röd 0 - 1
17:45 P16 A Oskarströms IS Getinge IF 1 - 0
18:00 P16 B Slöinge Goif Vapnö IF Svart 2 - 2
18:15 P16 B Burseryds IF Skrea IF 1 - 2
18:30 F16 A Getinge IF Oskarströms IS Vit 0 - 1
18:45 F16 A Oskarströms IS Röd IF Böljan 0 - 2
19:00 P16 A Vapnö IF Röd Getinge IF 2 - 0
19:15 P16 A Oskarströms IS HGH 4 - 1
19:30 P16 B Vapnö IF Svart Skrea IF 3 - 0
19:45 P16 B Burseryds IF Slöinge Goif 2 - 1
20:00 F16 A Oskarströms IS Vit IF Böljan 0 - 3
20:15 F16 A Oskarströms IS Röd Getinge IF 0 - 1
20:30 P16 Semi Oskarströms IS Skrea IF 1 - 0
20:45 P16 Semi Vapnö IF Svart Vapnö IF Röd 0 - 1
21:00 F16 3e Getinge IF Oskarströms IS Röd 1 - 0
21:15 P16 3e Skrea IF Vapnö IF Svart 0 - 1
21:30 F16 Final IF Böljan Oskarströms IS Vit 5 - 0
21:45 P16 Final Vapnö IF Röd Oskarströms IS 1 - 2