Alla matcher

2022-03-05
10:00
P13
Oskarströms IS
0
Burseryds IF Gul
1
0
-
1

10:15
P13
Skottorps IF Vit
1
Trönninge IF röd
0
1
-
0

10:30
P13
Sennans IF
1
Skottorps IF Grön
0
1
-
0

10:45
P13
Frillesås FF vit
0
Trönninge BK Grön
4
0
-
4

11:00
P13
Frillesås FF svart
1
Burseryds IF Grön
0
1
-
0

11:15
P13
Trönninge BK Svart
2
Trönninge IF vit
1
2
-
1

11:30
P13
Trönninge IF röd
4
Oskarströms IS
0
4
-
0

11:45
P13
Burseryds IF Gul
1
Skottorps IF Vit
2
1
-
2

12:00
P13
Trönninge BK Grön
2
Sennans IF
0
2
-
0

12:15
P13
Skottorps IF Grön
0
Frillesås FF vit
2
0
-
2

12:30
P13
Trönninge IF vit
5
Frillesås FF svart
0
5
-
0

12:45
P13
Burseryds IF Grön
0
Trönninge BK Svart
4
0
-
4

13:00
P13
Oskarströms IS
0
Skottorps IF Vit
4
0
-
4

13:15
P13
Burseryds IF Gul
0
Trönninge IF röd
2
0
-
2

13:30
P13
Sennans IF
0
Frillesås FF vit
2
0
-
2

13:45
P13
Skottorps IF Grön
0
Trönninge BK Grön
0
0
-
0

14:00
P13
Frillesås FF svart
0
Trönninge BK Svart
0
0
-
0

14:15
P13
Burseryds IF Grön
0
Trönninge IF vit
6
0
-
6

14:30
P13
Semi
Skottorps IF Vit (Segr. gr. A)
2
Trönninge BK Grön (Segr. gr. B)
1
2
-
1

14:45
P13
Semi
Trönninge BK Svart (Segr. gr. C)
3
Trönninge IF vit (Bästa 2:a)
5
3
-
5

15:00
P13
3:e
Trönninge BK Grön (Förl. Semi 1)
2
Trönninge BK Svart (Förl. Semi 2)
1
2
-
1

15:30
P13
Final
Trönninge IF vit (Vinnare Semi 2)
5
Skottorps IF Vit (Vinnare Semi 1)
6
5
-
6

16:00
F16
OIS/Sennan Vit
0
Alets IK Röd
0
0
-
0

16:15
F16
OIS/Sennan Röd
0
Alets IK Blå
0
0
-
0

16:30
F16
Alets IK Blå
0
OIS/Sennan Vit
2
0
-
2

16:45
F16
Alets IK Röd
0
OIS/Sennan Röd
0
0
-
0

17:00
F16
OIS/Sennan Vit
1
OIS/Sennan Röd
0
1
-
0

17:15
F16
Alets IK Röd
2
Alets IK Blå
1
2
-
1

17:30
F16
Semi
Alets IK Röd (A2)
0
OIS/Sennan Röd (A3)
1
0
-
1

17:45
F16
Semi
OIS/Sennan Vit (A1)
2
Alets IK Blå (A4)
0
2
-
0

18:00
F16
3:e
Alets IK Röd (Förl. Semi 1)
4
Alets IK Blå (Förl. Semi 2)
3
4
-
3

18:15
F16
Final
OIS/Sennan Vit (Vinnare Semi 2)
0
OIS/Sennan Röd (Vinnare Semi 1)
2
0
-
2

2022-03-06
10:00
P14
Apel99
2
VGLT
0
2
-
0

10:15
P14
Oskarströms IS Vit
0
Falkenbergs FF Vit
1
0
-
1

10:30
P14
Oskarströms IS Röd
0
Getinge IF
2
0
-
2

10:45
P14
Skrea IF Svart
0
Falkenbergs FF Gul
0
0
-
0

11:00
P14
IF Leikin
1
Skrea IF Gul
0
1
-
0

11:15
P14
Frillesås FF
0
IS Halmia
2
0
-
2

11:30
P14
Falkenbergs FF Vit
4
Apel99
1
4
-
1

11:45
P14
VGLT
0
Oskarströms IS Vit
7
0
-
7

12:00
P14
Falkenbergs FF Gul
5
Oskarströms IS Röd
0
5
-
0

12:15
P14
Getinge IF
1
Skrea IF Svart
2
1
-
2

12:30
P14
IS Halmia
1
IF Leikin
3
1
-
3

12:45
P14
Skrea IF Gul
2
Frillesås FF
0
2
-
0

13:00
P14
Apel99
0
Oskarströms IS Vit
3
0
-
3

13:15
P14
VGLT
1
Falkenbergs FF Vit
4
1
-
4

13:30
P14
Oskarströms IS Röd
0
Skrea IF Svart
1
0
-
1

13:45
P14
Getinge IF
0
Falkenbergs FF Gul
2
0
-
2

14:00
P14
IF Leikin
4
Frillesås FF
0
4
-
0

14:15
P14
Skrea IF Gul
3
IS Halmia
1
3
-
1

14:30
P14
Semi
Falkenbergs FF Vit (Segr. gr. A)
0
Falkenbergs FF Gul (Segr. gr. B)
2
0
-
2

14:45
P14
Semi
IF Leikin (Segr. gr. C)
0
Skrea IF Svart (Bästa 2:a)
1
0
-
1

15:00
P14
3:e
Falkenbergs FF Vit (Förl. Semi 1)
4
IF Leikin (Förl. Semi 2)
1
4
-
1

15:15
P14
Final
Skrea IF Svart (Vinnare Semi 2)
2
Falkenbergs FF Gul (Vinnare Semi 1)
1
2
-
1

16:00
F14
OIS/Sennan vit
1
OIS/Sennan röd
1
1
-
1

16:15
F14
IF Böljan Blå
0
IF Böljan Vit
2
0
-
2

16:30
F14
Alets IK
2
OIS/Sennan vit
0
2
-
0

16:45
F14
OIS/Sennan röd
3
IF Böljan Blå
0
3
-
0

17:00
F14
IF Böljan Blå
1
Alets IK
0
1
-
0

17:15
F14
IF Böljan Vit
1
OIS/Sennan röd
0
1
-
0

17:30
F14
Alets IK
0
IF Böljan Vit
1
0
-
1

17:45
F14
OIS/Sennan vit
0
IF Böljan Blå
0
0
-
0

18:00
F14
IF Böljan Vit
3
OIS/Sennan vit
2
3
-
2

18:15
F14
OIS/Sennan röd
3
Alets IK
0
3
-
0

18:30
F14
3:e
IF Böljan Blå (A3)
2
Alets IK (A4)
0
2
-
0

18:45
F14
Final
IF Böljan Vit (A1)
1
OIS/Sennan röd (A2)
0
1
-
0

2022-03-12
10:00
F10
GS
HGH FC Blå
Oskarströms IS Vit
-

10:15
F10
GS
IF Böljan Vit
Oskarströms IS Röd
-

10:30
F10
GS
Simlångsdalens IF
DFK Hasko
-

10:45
F10
GS
HGH FC Röd
IF Böljan Blå
-

11:00
F10
GS
Torup/Rydö FF
HGH FC Blå
-

11:15
F10
GS
Oskarströms IS Vit
IF Böljan Vit
-

11:30
F10
GS
Oskarströms IS Röd
Simlångsdalens IF
-

11:45
F10
GS
DFK Hasko
HGH FC Röd
-

12:00
F10
GS
IF Böljan Blå
HGH FC Blå
-

12:15
F10
GS
Torup/Rydö FF
Oskarströms IS Vit
-

12:30
F10
GS
IF Böljan Vit
Simlångsdalens IF
-

12:45
F10
GS
Oskarströms IS Röd
DFK Hasko
-

13:00
F10
GS
HGH FC Röd
Torup/Rydö FF
-

13:15
F10
GS
Oskarströms IS Vit
IF Böljan Blå
-

13:30
F10
GS
HGH FC Blå
Oskarströms IS Röd
-

13:45
F10
GS
Simlångsdalens IF
HGH FC Röd
-

14:00
F10
GS
DFK Hasko
IF Böljan Blå
-

14:15
F10
GS
Torup/Rydö FF
IF Böljan Vit
-

15:00
F11
GS
HGH FC Blå
IF Böljan Blå
-

15:15
F11
GS
Burseryds IF Gul
Sennans IF
-

15:30
F11
GS
IF Böljan Vit
HGH FC Röd
-

15:45
F11
GS
Burseryds IF Grön
Simlångsdalens IF
-

16:00
F11
GS
Sennans IF
IF Böljan Blå
-

16:15
F11
GS
IF Böljan Blå
Burseryds IF Gul
-

16:30
F11
GS
Simlångsdalens IF
IF Böljan Vit
-

16:45
F11
GS
HGH FC Röd
Burseryds IF Grön
-

17:00
F11
GS
HGH FC Blå
Burseryds IF Gul
-

17:15
F11
GS
HGH FC Blå
Sennans IF
-

17:30
F11
GS
IF Böljan Vit
Burseryds IF Grön
-

17:45
F11
GS
HGH FC Röd
Simlångsdalens IF
-

18:00
F11
GS
Sennans IF
IF Böljan Vit
-

18:15
F11
GS
Burseryds IF Gul
HGH FC Röd
-

18:30
F11
GS
Simlångsdalens IF
HGH FC Blå
-

18:45
F11
GS
Burseryds IF Grön
IF Böljan Blå
-

2022-03-13
09:30
F12
GS
Halmstad BK Svart
Burseryds IF Grön
-

09:45
F12
GS
Snöstorp-Nyhem FF Röd
Oskarströms IS
-

10:00
F12
GS
DFK Hasko RÖD
Snöstorp-Nyhem FF Grön
-

10:15
F12
GS
Sennans IF
Halmstad BK Blå
-

10:30
F12
GS
DFK Hasko SVART
Halmstad BK Svart
-

10:45
F12
GS
Burseryds IF Grön
Snöstorp-Nyhem FF Röd
-

11:00
F12
GS
Burseryds IF Gul
DFK Hasko RÖD
-

11:15
F12
GS
Snöstorp-Nyhem FF Grön
Sennans IF
-

11:30
F12
GS
Snöstorp-Nyhem FF Röd
DFK Hasko SVART
-

11:45
F12
GS
Oskarströms IS
Burseryds IF Grön
-

12:00
F12
GS
Sennans IF
Burseryds IF Gul
-

12:15
F12
GS
Halmstad BK Blå
Snöstorp-Nyhem FF Grön
-

12:30
F12
GS
DFK Hasko SVART
Oskarströms IS
-

12:45
F12
GS
Halmstad BK Svart
Snöstorp-Nyhem FF Röd
-

13:00
F12
GS
Burseryds IF Gul
Halmstad BK Blå
-

13:15
F12
GS
DFK Hasko RÖD
Sennans IF
-

13:30
F12
GS
Oskarströms IS
Halmstad BK Svart
-

13:45
F12
GS
Burseryds IF Grön
DFK Hasko SVART
-

14:00
F12
GS
Halmstad BK Blå
DFK Hasko RÖD
-

14:15
F12
GS
Snöstorp-Nyhem FF Grön
Burseryds IF Gul
-

15:00
P12
GS
HGH FC Blå
Oskarströms IS Vit
-

15:15
P12
GS
Sennans IF
Trönninge IF Vit
-

15:30
P12
GS
Getinge IF
HGH FC Röd
-

15:45
P12
GS
Oskarströms IS Röd
Trönninge IF Röd
-

16:00
P12
GS
Kvibille BK
HGH FC Blå
-

16:15
P12
GS
Oskarströms IS Vit
Sennans IF
-

16:30
P12
GS
Trönninge IF Vit
Getinge IF
-

16:45
P12
GS
HGH FC Röd
Oskarströms IS Röd
-

17:00
P12
GS
Trönninge IF Röd
Kvibille BK
-

17:15
P12
GS
HGH FC Blå
Sennans IF
-

17:30
P12
GS
Oskarströms IS Vit
Trönninge IF Vit
-

17:45
P12
GS
Getinge IF
Oskarströms IS Röd
-

18:00
P12
GS
HGH FC Röd
Trönninge IF Röd
-

18:15
P12
GS
Kvibille BK
Oskarströms IS Vit
-

18:30
P12
GS
Trönninge IF Vit
HGH FC Blå
-

18:45
P12
GS
Sennans IF
HGH FC Röd
-

19:00
P12
GS
Oskarströms IS Röd
Kvibille BK
-

19:15
P12
GS
Trönninge IF Röd
Getinge IF
-

2022-03-19
10:00
P11
GS
Burseryds IF Grön
Oskarströms IS
-

10:15
P11
GS
Smålandsstenar GOIF Vit
Vinbergs IF Grön
-

10:30
P11
GS
Smålandsstenar GOIF Svart
Burseryds IF Gul
-

10:45
P11
GS
HGH FC Röd
Alets IK
-

11:00
P11
GS
Vinbergs IF Grön
Burseryds IF Grön
-

11:15
P11
GS
Oskarströms IS
Smålandsstenar GOIF Vit
-

11:30
P11
GS
Alets IK
Smålandsstenar GOIF Svart
-

11:45
P11
GS
Burseryds IF Gul
HGH FC Röd
-

12:00
P11
GS
Burseryds IF Grön
Smålandsstenar GOIF Vit
-

12:15
P11
GS
Oskarströms IS
Vinbergs IF Grön
-

12:30
P11
GS
Smålandsstenar GOIF Svart
HGH FC Röd
-

12:45
P11
GS
Burseryds IF Gul
Alets IK
-

13:00
P11
GS
Vinbergs IF Grön
Smålandsstenar GOIF Svart
-

13:15
P11
GS
Smålandsstenar GOIF Vit
Burseryds IF Gul
-

13:30
P11
GS
Alets IK
Burseryds IF Grön
-

13:45
P11
GS
HGH FC Röd
Oskarströms IS
-

14:15
P11
GS
Sennans IF
VBK/Ginsten
-

14:30
P11
GS
Vinbergs IF Vit
Skrea IF
-

14:45
P11
GS
HGH FC Blå
Getinge IF
-

15:00
P11
GS
Kvibille BK
Sennans IF
-

15:15
P11
GS
VBK/Ginsten
Vinbergs IF Vit
-

15:30
P11
GS
Skrea IF
HGH FC Blå
-

15:45
P11
GS
Getinge IF
Kvibille BK
-

16:00
P11
GS
Sennans IF
Vinbergs IF Vit
-

16:15
P11
GS
Skrea IF
VBK/Ginsten
-

16:30
P11
GS
HGH FC Blå
Kvibille BK
-

16:45
P11
GS
Getinge IF
Sennans IF
-

17:00
P11
GS
HGH FC Blå
Vinbergs IF Vit
-

17:15
P11
GS
VBK/Ginsten
Getinge IF
-

17:30
P11
GS
Kvibille BK
Skrea IF
-

2022-03-20
10:00
P10
GS
HGH FC Blå
Alets IK Röd
-

10:15
P10
GS
Laholms FK Vit
VGLT Lila
-

10:30
P10
GS
Getinge IF
Skrea IF
-

10:45
P10
GS
Alets IK Röd
Laholms FK Vit
-

11:00
P10
GS
VGLT Lila
Getinge IF
-

11:15
P10
GS
Skrea IF
HGH FC Blå
-

11:30
P10
GS
Laholms FK Vit
Getinge IF
-

11:45
P10
GS
VGLT Lila
HGH FC Blå
-

12:00
P10
GS
Alets IK Röd
Skrea IF
-

12:15
P10
GS
HGH FC Blå
Laholms FK Vit
-

12:30
P10
GS
Skrea IF
VGLT Lila
-

12:45
P10
GS
Getinge IF
Alets IK Röd
-

13:15
P10
GS
Laholms FK Gul
Alets IK Blå
-

13:30
P10
GS
HGH FC Röd
Oskarströms IS
-

13:45
P10
GS
VGLT Svart
Kvibille BK
-

14:00
P10
GS
Alets IK Blå
HGH FC Röd
-

14:15
P10
GS
Oskarströms IS
VGLT Svart
-

14:30
P10
GS
Kvibille BK
Laholms FK Gul
-

14:45
P10
GS
HGH FC Röd
VGLT Svart
-

15:00
P10
GS
Oskarströms IS
Laholms FK Gul
-

15:15
P10
GS
Alets IK Blå
Kvibille BK
-

15:30
P10
GS
Laholms FK Gul
HGH FC Röd
-

15:45
P10
GS
Kvibille BK
Oskarströms IS
-

16:00
P10
GS
VGLT Svart
Alets IK Blå
-

2022-03-26
10:30
P9
GS
Hyltebruks IF
Snöstorp-Nyhem FF SNFF Röd
-

10:43
P9
GS
LGM Röd
Falkenbergs FF gul
-

10:56
P9
GS
Snöstorp-Nyhem FF SNFF Vit
Skrea IF Svart
-

11:09
P9
GS
IF Böljan
IF Centern Vit
-

11:22
P9
GS
IF Leikin
Hyltebruks IF
-

11:35
P9
GS
Snöstorp-Nyhem FF SNFF Röd
LGM Röd
-

11:48
P9
GS
Falkenbergs FF gul
Snöstorp-Nyhem FF SNFF Vit
-

12:01
P9
GS
Skrea IF Svart
IF Böljan
-

12:14
P9
GS
IF Centern Vit
IF Leikin
-

12:27
P9
GS
Hyltebruks IF
LGM Röd
-

12:40
P9
GS
Snöstorp-Nyhem FF SNFF Röd
Falkenbergs FF gul
-

12:53
P9
GS
Snöstorp-Nyhem FF SNFF Vit
IF Böljan
-

13:06
P9
GS
Skrea IF Svart
IF Centern Vit
-

13:19
P9
GS
IF Leikin
Snöstorp-Nyhem FF SNFF Röd
-

13:45
P9
GS
Falkenbergs FF vit
Skrea IF Gul
-

13:58
P9
GS
IF Centern Blå
Getinge IF
-

14:00
P9
GS
LGM Vit
Oskarströms IS
-

14:24
P9
GS
Simlångsdalens IF
Hasslövs IS
-

14:37
P9
GS
Snöstorp-Nyhem FF SNFF Grön
Falkenbergs FF vit
-

14:50
P9
GS
Skrea IF Gul
IF Centern Blå
-

15:03
P9
GS
Getinge IF
LGM Vit
-

15:16
P9
GS
Oskarströms IS
Simlångsdalens IF
-

15:29
P9
GS
Hasslövs IS
Snöstorp-Nyhem FF SNFF Grön
-

15:42
P9
GS
Falkenbergs FF vit
IF Centern Blå
-

15:55
P9
GS
Skrea IF Gul
Getinge IF
-

16:08
P9
GS
LGM Vit
Simlångsdalens IF
-

16:21
P9
GS
Oskarströms IS
Hasslövs IS
-

16:34
P9
GS
Snöstorp-Nyhem FF SNFF Grön
Skrea IF Gul
-

2022-03-27
10:00
P8
GS
BK Astrio Gul
IF Böljan
-

10:13
P8
GS
HGH FC Röd
BK Astrio Vit
-

10:26
P8
GS
Oskarströms IS
BK Astrio Svart
-

10:39
P8
GS
Slöinge GoIF Blå
Falkenbergs FF Gul
-

10:52
P8
GS
Falkenbergs FF Svart
BK Astrio Gul
-

11:05
P8
GS
IF Böljan
HGH FC Röd
-

11:18
P8
GS
Falkenbergs FF Gul
Oskarströms IS
-

11:31
P8
GS
BK Astrio Svart
Slöinge GoIF Blå
-

11:44
P8
GS
BK Astrio Vit
Falkenbergs FF Svart
-

11:57
P8
GS
BK Astrio Gul
HGH FC Röd
-

12:10
P8
GS
Oskarströms IS
Slöinge GoIF Blå
-

12:23
P8
GS
BK Astrio Svart
Falkenbergs FF Gul
-

12:36
P8
GS
IF Böljan
BK Astrio Vit
-

12:49
P8
GS
Falkenbergs FF Svart
HGH FC Röd
-

13:15
P8
GS
BK Astrio Röd
IF Leikin Orange
-

13:28
P8
GS
Slöinge GoIF Vit
Falkenbergs FF Vit
-

13:41
P8
GS
BK Astrio Blå
IF Leikin Svart
-

13:54
P8
GS
HGH FC Blå
Halmstad BK Svart
-

14:07
P8
GS
Halmstad BK Blå
BK Astrio Röd
-

14:20
P8
GS
IF Leikin Orange
Slöinge GoIF Vit
-

14:33
P8
GS
Simlångsdalens IF
BK Astrio Blå
-

14:46
P8
GS
IF Leikin Svart
HGH FC Blå
-

14:59
P8
GS
Falkenbergs FF Vit
Halmstad BK Blå
-

15:12
P8
GS
BK Astrio Röd
Slöinge GoIF Vit
-

15:25
P8
GS
Halmstad BK Svart
Simlångsdalens IF
-

15:38
P8
GS
BK Astrio Blå
HGH FC Blå
-

15:51
P8
GS
IF Leikin Orange
Falkenbergs FF Vit
-

16:04
P8
GS
Halmstad BK Blå
Slöinge GoIF Vit
-

16:17
P8
GS
IF Leikin Svart
Halmstad BK Svart
-

16:30
P8
GS
Simlångsdalens IF
HGH FC Blå
-